Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nexuiz & Xonotic Minsta International Friendly Clan *powered for [NK] by od@r,logo by AnalHorror [NK]* - [NK] is brother clan with Player Killer *tag: [PK]*
 
HomePortál*Latest imagesSearchRegisterLog in
Welcome to our [NK] clan forum! -> our motto: IT IS NOT IMPORTANT TO WIN BUT TO PARTICIPATE! ... Be fair as a human and player , Help other players , Help nexuiz & xonotic and minsta community , Respect other players , Be active in the game and forum , Be with us as a friend and as a great family , Rejoice with us! type=text/css>body

 

 nexuiz 2.5.1

Go down 
2 posters
AuthorMessage
od@r
Admin & Founder
Admin & Founder
od@r


Počet príspevkov : 1442
Join date : 2009-05-21
Age : 47
Bydlisko : Záhoracka 62,Šaštín Stráže,90841

nexuiz 2.5.1 Empty
PostSubject: nexuiz 2.5.1   nexuiz 2.5.1 EmptyThu May 21, 2009 6:05 pm

Vyšla ostrá verzia NEXUIZ 2.5.1,mimo viacej opráv je doriešený problém pre mod minsta viditelnost postav
down: http://www.alientrap.org/forum/viewtopic.php?t=4663
Back to top Go down
http://playerkiller.toxicfarm.com/
M@R4 [NK]
Clan Member
Clan Member
M@R4 [NK]


Počet príspevkov : 857
Join date : 2009-05-21
Age : 34
Bydlisko : Slovakia - Podbranč

nexuiz 2.5.1 Empty
PostSubject: Re: nexuiz 2.5.1   nexuiz 2.5.1 EmptyFri May 22, 2009 8:11 pm

Nemôžem si pomôcť ale nexuiz 2.4 sa aj tak pačila najviac. Jasné určité veci ako napr. farebná škála , su v 2.5.1 lepšie ale pri 2.4 som nemal žiaden problém, či už som si dal týmové hry kde bolo okolo 20 hračov, proste vôbec žiadne lagovanie.Teraz mam problem na serveroch, ktoré šlapú na 2.5.1 , ked sa prihlasia 3-4 hráči a už mi to dosť seká. Jasné je to možno len môj individualny problem, ale aj tak rad spominam na časy starej dobrej nexuiz 2.4. Embarassed
Back to top Go down
od@r
Admin & Founder
Admin & Founder
od@r


Počet príspevkov : 1442
Join date : 2009-05-21
Age : 47
Bydlisko : Záhoracka 62,Šaštín Stráže,90841

nexuiz 2.5.1 Empty
PostSubject: Re: nexuiz 2.5.1   nexuiz 2.5.1 EmptySun May 24, 2009 10:22 am

Marek,úplne s tebou súhlasím....ja si ešťe pametám na v2.3,asi bola troška lepšia ako 2.4.2 hlavne po stránke grafickej lebo toho tam ešťe vtedy tolko nebolo a všetko bolo super vidno len problémy s ovládaním atd,aj mojím favoritom bola v2.4.2 vééééélmi dlho,od nej mám len samé super spomienky a na precho 2.5 som sa velmi musel premlúvať,ked som to skúsil zistil som že 2.5 je úplný prepadák a preto sme z PK hodili reč s chalanmi od vývoja hry a požiadali doladenie vela vecí,tou najdoležiťejšou zmenou 2.5.1 bola lepšia vydiťelnosť postáv a systém antilág,myslím že minimálne to prvé sa podarilo vcelku obstojne a verím že nové verzie už nám prinesú len tie prijemné zmeny Smile
Back to top Go down
http://playerkiller.toxicfarm.com/
Sponsored content





nexuiz 2.5.1 Empty
PostSubject: Re: nexuiz 2.5.1   nexuiz 2.5.1 Empty

Back to top Go down
 
nexuiz 2.5.1
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Nexuiz is sold .... :/
» nexuiz 2.5.2
» Nexuiz 2.4.2 or 2.5.1?
» >> Happy Nexuiz to you :) <<
» NEXUIZ in-depth

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: General Information Stuff :: Nexuiz & Xonotic News-
Jump to: