Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Nexuiz & Xonotic Minsta International Friendly Clan *powered for [NK] by od@r,logo by AnalHorror [NK]* - [NK] is brother clan with Player Killer *tag: [PK]*
 
HomePortál*Latest imagesSearchRegisterLog in
Welcome to our [NK] clan forum! -> our motto: IT IS NOT IMPORTANT TO WIN BUT TO PARTICIPATE! ... Be fair as a human and player , Help other players , Help nexuiz & xonotic and minsta community , Respect other players , Be active in the game and forum , Be with us as a friend and as a great family , Rejoice with us! type=text/css>body

 

 marec in the house

Go down 
2 posters
AuthorMessage
od@r
Admin & Founder
Admin & Founder
od@r


Počet príspevkov : 1442
Join date : 2009-05-21
Age : 47
Bydlisko : Záhoracka 62,Šaštín Stráže,90841

marec in the house Empty
PostSubject: marec in the house   marec in the house EmptyMon Jun 15, 2009 8:40 pm

Tak konečne som rozbehol mašinku a hnedkaj som si spomenul na to videjko čo sme z marekom spáchali po 5-6 poháriku fernetu Smile ,myslím že sme po čerstvej inštalácii linuxu testovali nexa a boli sme prekvapený ako svižne fachá,no niet divu,je to linux Smile ale vtedy ešťe bolo treba aby si trocha navykol na hru marek a ako testovacieho panáka sme použili paleca,a že im to obom dobre išlo tak si to kludne kuki Smile

http://rapidshare.com/files/244906040/MOV00002.3GP.html


lol!
Back to top Go down
http://playerkiller.toxicfarm.com/
M@R4 [NK]
Clan Member
Clan Member
M@R4 [NK]


Počet príspevkov : 857
Join date : 2009-05-21
Age : 34
Bydlisko : Slovakia - Podbranč

marec in the house Empty
PostSubject: Re: marec in the house   marec in the house EmptyMon Jun 15, 2009 9:23 pm

Jojo skoda ze mi nechce ist zvuk natom.. aha mne nejde vlastne zvuk na ziadnom 3gp formate. hmm Sad
Back to top Go down
od@r
Admin & Founder
Admin & Founder
od@r


Počet príspevkov : 1442
Join date : 2009-05-21
Age : 47
Bydlisko : Záhoracka 62,Šaštín Stráže,90841

marec in the house Empty
PostSubject: Re: marec in the house   marec in the house EmptyWed Jun 17, 2009 1:45 pm

jako? nejde zvuk??? eh,kukni či sa nepodarilo stlmiť zvukovku,klikni na repro daj si na maximum zvuk a na stlmenom nesmie byť fajka,pre istotu nezabúdaj robiť aktualizáciu systému
Back to top Go down
http://playerkiller.toxicfarm.com/
M@R4 [NK]
Clan Member
Clan Member
M@R4 [NK]


Počet príspevkov : 857
Join date : 2009-05-21
Age : 34
Bydlisko : Slovakia - Podbranč

marec in the house Empty
PostSubject: Re: marec in the house   marec in the house EmptyWed Jun 17, 2009 2:33 pm

Nie nie zvuk mi ide na vsetkom ostatnom aj ked mi prestalo fungovat ovladanie hlasitosti na klavesnici. Iba na 3gp formatoch mi nejde zvuk. Aj to vyhodi tabulku že to chce stiahnut nejaky kodek ale nepodari sa mu to. sak dam screen:
marec in the house Sn_mek_obrazovky-Search_for_suitable_plugin

a potom:
marec in the house Sn_mek_obrazovky-No_packages_with_the_requested_plugins_found
Back to top Go down
Sponsored content





marec in the house Empty
PostSubject: Re: marec in the house   marec in the house Empty

Back to top Go down
 
marec in the house
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» palec in the house
» Xone in da house :)

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
 :: Multimedia Stuff :: Video & Demos-
Jump to: